Про проект

Проект «Природа України» створений з метою зібрати в одному місці та довести до широкого кола громадськості інформацію щодо природних об’єктів, флори і фауни України. Зокрема про рідкісні і ті що потребують допомоги види тварин, рослин та рослинних угруповань.

Проект розраховано на навчальні заклади, наукові і громадські установи та організації, фахівців у сфері збереження біорізноманіття, широкі кола громадськості та природокористувачів, активістів охорони природи.

Проект «Природа України» створений без будь якої підтримки державних чи приватних структур. Цей проект створювався виключно на ентузіазмі, за власний кошт та у вільний час.

Сподіваюся, що він вийшов цікавим і приносить користь.

Я прагну зробити його ще більш інформативним і у недалекому майбутньому планую додати декілька тематичних сайтів. Отже проект розростається і потребує додаткового фінансування.

Стань спонсором.

Замов CD-диск та підтримай проект.

Для чого потрібен CD-диск:

  • CD-диск є локальна копія цього сайту. Ви отримаєте можливість користуватися інформацією без підключення до Інтернету, де завгодно, та без будь-яких обмежень.
  • Інформація, що зберігається на CD-диску є сталою і не залежить від чиїхось примх.
  • Також є можливість замовити карти, представлені на цьому сайті, у форматі придатному для використання у різних ГІС для проведення просторового аналізу та досліджень.

Для того щоб замовити диск відправте замовлення, або зателефонуйте за номерами які вказані у контактах.

Також я буду вдячний за будь яку іншу спонсорську підтримку.

Якщо вам сподобався цей проект, то пожертвування завжди вітаються - вони допомагають зробити більше!

Кошти можна переказати на будь який із цих карткових рахунків:

ПриватБанк
4405 8858 1878 3240

Райффайзен Банк Аваль
4149 5000 1229 1798

 

З повагою А. Грачов

 

Завантажити рахунок